Kup w przeciągu: 

12

[22.04,23.04,29.04,30.04,06.05,07.05,13.05,14.05,25.05,26.05,01.06,02.06,08.06,09.06,15.06,16.06,22.06,23.06,29.06,30.06]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

 • SSL Bezpieczne zakupy

 • 14 dni na zwrot towaru

 • Szybka wysyłka

 • korzystne ceny

 • sprawdzona jakość

Zwroty i reklamacje

Zwroty i Reklamacje

 

 1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).
 2. Reklamacje należy zgłaszać na piśmie wraz z dowodem zakupu oraz dostarczeniem Towaru będącego przedmiotem reklamacji do Sklepu prowadzonego przez Aleksandrę Niedzielską pod firmą FUKS Aleksandra Niedzielska w Zbrosławicach (42-674) przy ul. Wolności 116 a, zwanej poniżej FUKS.
 3. Reklamacji podlegają wady fabryczne i uszkodzenia mechaniczne Towaru powstałe w czasie transportu, przy czym warunkiem przyjęcia reklamacji Towaru w zakresie uszkodzenia mechanicznego w czasie transportu jest sporządzenie wraz z kurierem protokołu szkody.
 4. Przed wysłaniem pisemnej reklamacji wraz z Towarem będącym przedmiotem reklamacji prosimy skontaktować się z pracownikiem FUKS  za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: alkohole@fukssklepy.pl lub telefonicznie.
 5. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko Klienta, nr zamówienia oraz opisać przedmiot reklamacji.
 6. FUKS nie przyjmuj przesyłek odsyłanych  za pobraniem.
 7. Paczkę odpowiednio zabezpieczoną prosimy odesłać pod adres Fuks Niedzielska Aleksandra 42-674 Zbrosławice ul Wolności 116a z dopiskiem reklamacja.
 8. Po otrzymaniu przesyłki, w przypadku uznania reklamacji, produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a w przypadku braku Towaru na stanie magazynowym FUKS, Klient otrzyma środki pieniężne w wartość Towaru.

 

 Prawo odstąpienia od umowy

 

 1. Klient ma prawo odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie 14 dni od dnia odbioru Towaru przez Klienta
 2. Prawo odstąpienia od umowy wykonuje się poprzez złożenie pisemnego oświadczenia wobec FUKS Niedzielska Aleksandra przesłanego na adres: Zbrosławice 41-674  ul. Wolności 116a.
 3. W sytuacji, gdy Klient składa oświadczenie o odstąpieniu od Umowy przed odbiorem Towaru wówczas wystarczającym jest złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy elektronicznie na adres e-mail: alkohole@fukssklepy.pl
 4. Składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy Klient zobowiązany jest opisać Towar, którego dotyczy odstąpienie, wskazać jego ilość oraz kwotę, której zwrotu oczekuje wraz z podaniem numeru konta, na który winien być zrealizowany zwrot. Oświadczenie musi zawierać czytelny podpis Klienta.
 5. W przypadku odstąpienia od umowy uiszczona cena sprzedaży zostanie zwrócona Klientowi (z wyjątkiem dodatkowych kosztów np. działania Pełnomocnika) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, otrzymania oświadczenia opisanego powyżej.
 6. Kwota zostanie zwrócona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że Klient złoży wyraźne oświadczenie o innym sposobie działania, po uprzedniej akceptacji Sklepu.
 7. Sklep nie jest zobowiązany do zwrotu ceny przed otrzymaniem zwracanego Towaru.
 8. Zwracany Towar winien być przekazany na adres: FUKS Niedzielska Aleksandra 42-674 Zbrosławice ul, Wolności 116a, wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od Umowy i w terminie dla jego złożenia.Przekroczenie terminu wywołuje skutki określone w pkt 7 ppkt. 7 . Regulaminu. Koszty zwrotu towaru ponosi Klient.

 

 Wprowadzamy nową możliwość składania zwrotów wystarczy uzupełnić formularz: https://alkoholefuks.pl/zwrot

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium